Madonna
Madonna
Madonna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 

 Jesus Luz: Oduvek više volim starije žene

Go down 
AuthorMessage
Admin
| Madonna Gl.Administrator |
| Madonna Gl.Administrator |
Admin


Posts : 315
Poeni : 5891
Join date : 2009-12-22
Age : 28
Location : Arandjelovac

Jesus Luz: Oduvek više volim starije žene Empty
PostSubject: Jesus Luz: Oduvek više volim starije žene   Jesus Luz: Oduvek više volim starije žene Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 9:42 am

Mladi brazilski maneken Jesus Luz nikada se nije mogao “povezati” sa ženama svojih godina.
23-godišnji Brazilac, s kojim se trenutno zabavlja kraljica popa Madonna, oduvek je više voleo starije žene. “Dok sam bio mlađi stalno sam izlazio. Praktično svako veče sa drugom ženom. Sada mi treba samo jedna devojka”, rekao je Jesus u intervjuu za britanski časopis Grazia. “Oduvek sam voleo da budem u vezi. I oduvek mi je bilo teško pronaći mladu devojku koja je zrela, znate, u glavi. Zato izlazim sa starijim ženama”, dodao je Jesus.
Govoreći o tome šta neka žena mora imati da bi mu se svidela, Jesus je naglasio kako lepota nije najbitnija niti jedina stvar. “Vrlo je bitno da žena ima duhovni život i da je otvorenih pogleda. Lepota me privlači, ali to nije najbitnije niti sve što mi treba. Takođe mora biti duhovita, a ja se moram osećati sigurno s njom. Moram joj moći verovati”, dodao je mladi maneken.
Priznao je i kako mu je, nakon što se spetljao sa slavnom pevačicom, karijera krenula uzlaznom putanjom. “Bilo je dobro, snimao sam za poznate časopise, radio sa slavnim fotografima i bio s kraljicom”, rekao je Jesus.
Back to top Go down
https://madonnathebest.forumotion.com
 
Jesus Luz: Oduvek više volim starije žene
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jesus Luz nosi veliki zlatni krst oko vrata, odbija kabalu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Madonna :: *MADONNA* :: ...News...-
Jump to: