Madonna
Madonna
Madonna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 

 James Kambewa: Zar Madonna ima veća prava na moju kćerku samo zato što je bogata?

Go down 
AuthorMessage
Admin
| Madonna Gl.Administrator |
| Madonna Gl.Administrator |
Admin


Posts : 315
Poeni : 5890
Join date : 2009-12-22
Age : 28
Location : Arandjelovac

James Kambewa: Zar Madonna ima veća prava na moju kćerku samo zato što je bogata? Empty
PostSubject: James Kambewa: Zar Madonna ima veća prava na moju kćerku samo zato što je bogata?   James Kambewa: Zar Madonna ima veća prava na moju kćerku samo zato što je bogata? Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 1:57 pm

James Kambewa, biološki otac malene Mercy, devojčice iz Malavija koju je prošle godine usvojila Madonna, propustio je susret sa svojom kćerkom tokom njenom poseta rodnom gradu proteklog vikenda.

Naime, Madonna je proteklog vikenda posetila Malavi kako bi postavila kamen temeljac za gradnju 15 miliona dolara vredne škole za devojčice. Kraljica popa je u Afriku doputovala u pratnji svoje dece, među kojima je bila i 4-godišnja Mercy, koja se trebala susresti sa svojim ocem. Međutim Kambewa je nedavno emigrirao u Južnu Afriku u potrazi za boljim životom.

Trenutno radi u jednom trgovačkom centru i nada se kako će skupiti dovoljno novaca da svoju kćerkicu poseti u londonskom domu slavne pevačice. “Sada sam u Južnoj Africi i puno više zarađujem. Želim iskoristiti taj novac kako bih bio bolji otac svojoj kćeri”, izjavio je za britanski Daily Mirror. “Štedim novac kako bih mogao posjetiti svoju kćer u njenom novom domu u Londonu. Naravno, ako mi to njena nova majka dopusti. Znam da je avionska karta skupa, ali je žarko želim videti”, rekao je 25-godišnji Kambewa i dodao kako mu svakog dana “srce plače za kćerkom” te da je svestan kako je Madonna bogata, ali je Mercy ipak njegova kćerka.

James Kambewa: Zar Madonna ima veća prava na moju kćerku samo zato što je bogata? Madonna2-300x178
Back to top Go down
https://madonnathebest.forumotion.com
 
James Kambewa: Zar Madonna ima veća prava na moju kćerku samo zato što je bogata?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Madonna otvara školu za devojčice u Malawiju
» Madonna proglašena “ultimativnom ikonom stila 80-ih!
» Madonna i Lourdes lansiraju modnu kolekciju za mlade
» Madonna nakon dva razvoda deli savete o vezama
» Madonna se ponovo seli u London

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Madonna :: *MADONNA* :: ...News...-
Jump to: